Centralne Archiwum Turystyki Górskiej Centralna Biblioteka Górska PTTK Przyjaciele COTG
Historia Wynajem Sal Konferencyjnych Ośrodki Kultury Turystyki Górskiej
Odznaki Turystyczne PTTK Górskie Szlaki Znakowane Sklep internetowy Wydawnictwa
Ogłoszenia Kontakt


AktualnościKONFERENCJA Prawne aspekty turystyki dzieci i młodzieży
(28.09.2017)


20 października 2017 r. w Krakowie odbędzie się konferencja pt. Prawne aspekty turystyki dzieci i młodzieży, organizowana przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie pod patronatem merytorycznym Zakładu Prawa Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie oraz Katedry Zarządzania Marketingowego i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Celem konferencji jest szeroka dyskusja na temat aktualnych problemów prawnych (administracyjnoprawnych, cywilnoprawnych i innych) powstających w zakresie tytułowego zagadnienia, w tym zwłaszcza w kontekście bezpieczeństwa turystyki dzieci i młodzieży. Konferencji towarzyszyć będzie publikacja (monografia), obejmująca również artykuły, które ze względów czasowych nie zostaną przedstawione w czasie jej trwania.

PROGRAM KONFERENCJI

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana była wcześniejsza rejestracja mailowa. Limit miejsc został wyczerpany.

 

Konferencja organizowana jest w ramach projektu "Bądź bezpieczny nad wodą i w górach, akcja informacyjno-edukacyjna" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

cotgPowrót


Centralny Ośrodek
Turystyki Górskiej PTTK

31-010 Kraków,
ul. Jagiellońska 6
tel.: 12 422 28 40
e-mail: poczta@cotg.pttk.plKatalog Centralnej Biblioteki Górskiej PTTK

Bibliografia Górska

Górska Encyklopedia COTG PTTK

Zimowa turystyka w górach

Bezpieczeństwo w górach  NeoServer > ©2004 - <  
PTTK Strona główna COTG